Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Yollarda her gün yüzlerce, binlerce araç seyretmektedir. Farklı markalar ve modellerdeki motorlu araçlar hayatı pek çok yönden kolaylaştırmakta, daha kısa sürede daha fazla iş yapabilmeye yardımcı olmaktadır. Yüzlerce farklı aksamın iş birliği yapmasıyla hareket eden araçların düzenli bakımları yaptırılarak daha uzun süre güvenle kullanılmaları mümkün olabilmektedir.

Her ne kadar araçlar hayata pek çok artı kazandırsa da her zaman arıza, kaza gibi riskleri vardır. Kimi zaman kullanıcı hataları kimi zaman çevresel etmenler kimi zaman da sebebi tespit edilemeyen nedenler araçlarınızı hareket ettirmeyi imkânsız hale getirebilir. Bu durumda araçlarınızın acilen en yakın servise ya da otoparka çekilmeleri gerekir. Bunu yapmak için de oto çekiciye ihtiyacınız vardır.

Yol yardım sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler her ne zaman yolda kalırsanız, araçlarınızı hareket ettiremezseniz, kazaya karışırsanız ve yol yardıma ihtiyacınız olursa en yakın çözüm ortağınızız. Tamamen oto çekici olarak dizayn edilmiş, modern araçlarımızla hizmet veriyoruz. Marka ya da modeli her ne olursa olsun araçlarınızı güvenli şekilde istediğiniz noktalar arasında taşıyoruz.

Yol yardım ihtiyacınızın ne zaman olacağını kestirmek imkânsız olduğu için bizler 7 gün, 24 saat hizmet veriyoruz. Her nerede olursanız olun bize ulaştığınız anda harekete geçiyor, araçlarınızı alıp dilediğiniz yere taşıyoruz.